Invite (7.x-2.1-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: E-mail
nn: E-post

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Deleted
nn: Sletta

en: details
nn: detaljar
