Invite (7.x-2.1-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг
