Invite (7.x-2.1-beta1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: General settings
ro: Setări generale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Created
ro: Creat

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Expires
ro: Expiră la

en: Pending
ro: În așteptare

en: Clear
ro: Elimină

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Accepted
ro: Admis

en: Expired
ro: Expirat

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Invite a friend
ro: Invitaţi un prieten

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
ro: Vizitatorii se pot înregistra fără aprobarea administratorului.

en: Role settings
ro: Setările rolului

en: unlimited
ro: nelimitat

en: E-mail settings
ro: Configurări E-mail

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Deleted
ro: Șters

en: Successful
ro: A avut succes

en: Invite
ro: Invită

en: details
ro: detalii

en: Joined
ro: Înscris
