Invite (7.x-2.1-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
