Invite (7.x-2.1-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
