Invite (7.x-2.1-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sq: Vizitorët mund të krijojnë profile pa patur nevojë për aprovim nga ana e administratorit.

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: details
sq: hollësi
