Invite (7.x-2.1-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
