Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Deleted
ast: Desaniciáu
