Invite (7.x-2.1-beta2) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Total
bg: Общо

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Pending
bg: В изчакване

en: Clear
bg: Изчисти

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
bg: <p>Поканите от тази страница са приети. Ако натиснеш на мейл адреса на някоя от тях ще видиш потребителския профил.</p>

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
bg: Поканите от тази страница, са все още неприети.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
bg: <p>Поканите на тази страница не са използвани за регистрация в смешен.ком за период от @count дни.</p>

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
bg: Статус <em>изтрит</em> означава, че потребителския акаунт е изтрит

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
bg: Можеш да оттеглиш твоите покани ако са чакащи или изтекли. Приети покани не могат да бъдат оттегляни.

en: New invitation
bg: Нова покана

en: Accepted
bg: Приети

en: Expired
bg: Изтекли

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Invite a friend
bg: Покани приятел

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
bg: Посетителите могат да създават акаунти и не се изисква одобрението на администратор.

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Withdraw
bg: Оттегли

en: No invitations available.
bg: Няма покани.

en: Recommend @site-name to:
bg: Кажи за @site-name на:

en: Send invite
bg: Изпрати покана

en: View your invites
bg: Покажи моите покани

en: Successful
bg: Успешни

en: Unsuccessful
bg: Неуспешни

en: details
bg: детайли

en: Hide
bg: Скрий

en: Joined
bg: Регистриран
