Invite (7.x-2.1-beta2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩིས་ཐམ་གསར་འཛུགས་བྱེད་ཆོག་པ་མ་ཟད་དོ་དམ་པའི་ཆོག་མཆན་ཡང་མི་དགོས།

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Hide
bo: སྦས་པ
