Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Created
ca: Creat

en: Site
ca: Lloc

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Invitations
ca: Invitacions

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Expires
ca: Expira

en: Pending
ca: Pendent

en: Clear
ca: Neteja

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Expired
ca: Caducat

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
ca: Els visitants poden crear comptes i no es requereix l'aprovació de l'administrador.

en: Role settings
ca: Paràmetres dels rols

en: unlimited
ca: il·limitat

en: E-mail settings
ca: Paràmetres del correu electrònic

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ca: Utilitzeu la sintaxis [token] si voleu inserir un patró de reemplaçament.

en: Mail template
ca: Plantilla de correu

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Successful
ca: Correctament

en: details
ca: detalls

en: Hide
ca: Oculta

en: Joined
ca: Afegit
