Invite (7.x-2.1-beta2) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Total
cs: Celkem

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Remaining
cs: Zbývající

en: Expires
cs: Expiruje

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Clear
cs: Vymazat

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
cs: Návštěvníci si mohou vytvářet účty a není potřeba schválení administrátorem.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Successful
cs: Úspěšné

en: details
cs: detaily

en: Hide
cs: Skrýt

en: Joined
cs: Připojen
