Invite (7.x-2.1-beta2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Created
eo: Kreita

en: Drupal
eo: Drupalo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
eo: Vizitantoj povas krei kontojn kaj aprobo de administranto ne bezonatas.

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
eo: <em>Respondu-Al</em> retpoŝtadreso

en: Deleted
eo: Forigita

en: details
eo: detaloj
