Invite (7.x-2.1-beta2) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Search
fy: Sykje

en: Message
fy: Berjocht

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: To
fy: Oan

en: Anonymous
fy: Anonym

en: View user profile.
fy: Brûkerprofyl sjen.

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje
