Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua
