Invite (7.x-2.1-beta2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Request new password via e-mail.
gu: ઈ-મેલ દ્વરા નવા ગુપ્ત શબ્દ માટે વિનંતી કરો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Invitations
gu: આમંત્રણો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: details
gu: વિગતો

en: Joined
gu: જોડાયા
