Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Filter
ht: Filtre
