Invite (7.x-2.1-beta2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Hide
hy: Թաքցնել
