Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Site
ka: საიტი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: E-mail settings
ka: ელ. ფოსტის პარამეტრები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: details
ka: დეტალები

en: Hide
ka: დამალვა
