Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: Hide
ku: بشارەوە
