Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Request new password via e-mail.
ky: E-mail аркылуу жаңы сырсөз талап кылуу.

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас
