Invite (7.x-2.1-beta2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່
