Invite (7.x-2.1-beta2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao
