Invite (7.x-2.1-beta2) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: From
my: မှ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
