Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Clear
ne: सफा

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
