Invite (7.x-2.1-beta2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Pending
oc: En espèra

en: Clear
oc: Escafar

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
oc: Los visitaires pòdon crear lor pròpi compte sens aprovacion de l'administrator.

en: unlimited
oc: illimitat

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Deleted
oc: Suprimit

en: details
oc: detalhs

en: Hide
oc: Amagar
