Invite (7.x-2.1-beta2) - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Total
pl: Razem

en: Created
pl: Utworzono

en: Site
pl: Witryna

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Expires
pl: Wygasa

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Clear
pl: Wyczyść

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: New invitation
pl: Nowe zaproszenie

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Invite a friend
pl: Zaproś przyjaciela

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
pl: Odwiedzający mogą tworzyć konta użytkowników bez konieczności czekania na zatwierdzenie.

en: Default target role
pl: Domyślna rola docelowa

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
pl: Wybierz domyślną rolę, do której zaproszony użytkownik zostanie dopisany po zarejestrowaniu. Dla przykładu, <em>użytkownik uwierzytelniony</em>

en: Invitation expiry
pl: Przedawnienie zaproszenia

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
pl: Ustawienia okresu przedawnienia dla zaproszeń w dniach.

en: Role settings
pl: Ustawienia roli

en: @role settings
pl: Ustawienia @role

en: Target role
pl: Rola docelowa

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
pl: Można dodać zaproszonych użytkowników do innych ról (oprócz domyślnych zestawów ról w sekcji ogólnej) jeśli zostali zaproszeni przez użytkownika z rolą %role.

en: Invitation limit
pl: Limit zaproszeń

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
pl: Pozwól na ograniczenia liczby wiadomości, którą użytkownicy grupy %role mogą wysłać.

en: E-mail settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
pl: Domyślny temat wiadomości e-mail z zaproszeniem.

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
pl: Wykorzystaj składnie [token] jeśli chcesz użyć wzorca podstawiania.

en: Editable subject
pl: Możliwość zmiany tematu

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
pl: Zadecyduj czy użytkownicy powinni mieć możliwość tworzenia własnych tematów.

en: Mail template
pl: Szablon wiadomości e-mail

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: <em>From</em> e-mail address
pl: <em>Od</em> adresu e-mail

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
pl: Adres e-mail <em>Odpowiedź-do</em>

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
pl: Ręczne nadpisanie <em>

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
pl: Adres e-mail, na który użytkownicy będą odpowiadać.

en: Invite page customization
pl: Ustawienia strony z zaproszeniami

en: Invite page title
pl: Tytuł strony z zaproszeniami

en: The title of the page where users invite friends.
pl: Tytuł strony, na której  użytkownicy zapraszają przyjaciół.

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Withdraw
pl: Wycofaj

en: No invitations available.
pl: Brak dostępnych zaproszeń.

en: Recommend @site-name to:
pl: Poleć @site-name do:

en: Send invite
pl: Wyślij zaproszenie

en: View your invites
pl: Zobacz Twoje zaproszenia

en: Type the subject of the invitation e-mail.
pl: Wpisz temat zaproszenia wiadomości e-mail.

en: You cannot send more than one invitation.
pl: Nie można wysyłać więcej niż jedno zaproszenie.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
pl: Osoba zaproszona nie będzie mogła się się więcej zarejestrować używając tego zaproszenia.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
pl: Czy na pewno wycofać zaproszenie dla %email?

en: The e-mail address of the invited user.
pl: Adres e-mail zaproszonego użytkownika.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
pl: Prywatna wiadomość do zaproszonego jako niefiltrowany tekst. UWAGA - niesformatowane dane użytkownika.

en: !user (@email) has joined @site-name!
pl: !user (@email) dołączył do @site-name!

en: The following recipient is already a member: | The following recipients are already members:
pl[0]: Następujący odbiorca jest już użytkownikiem:
pl[1]: Następujący odbiorcy są już użytkownikami:

en: The following recipient has already been invited: | The following recipients have already been invited:
pl[0]: Następujący odbiorca został już zaproszony:
pl[1]: Następujący odbiorcy zostali już zaproszeni:

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Unsuccessful
pl: Zakończone niepowodzeniem

en: Invite
pl: Zaproś

en: details
pl: szczegóły

en: Hide
pl: Ukryj

en: Invites
pl: Zaproszenia

en: Joined
pl: Dołączył

en: resend
pl: wyślij ponownie

en: Find an invited user
pl: Szukanie zaproszonego użytkownika

en: Withdrawn
pl: Wycofano

en: withdraw
pl: wycofanie

en: Invitees of @name
pl: Zaproszeni przez @name

en: 1 invite remaining | @count invites remaining
pl[0]: Pozostało @count zaproszenie
pl[1]: Pozostały @count zaproszenia
pl[2]: Pozostało @count zaproszeń

en: Path to registration page
pl: Ścieżka do strony z rejestracją

en: This invitation has expired.
pl: To zaproszenie wygasło.

en: Send invitations
pl: Wyślij zaproszenia

en: Send invitations to other users.
pl: Wyślij zaproszenia do innych użytkowników.

en: Send mass invitations
pl: Wyślij masowe zaproszenia

en: Send invitations to multiple recipients.
pl: Wyślij zaproszenia do wielu odbiorców.

en: Track invitations
pl: Śledź zaproszenia

en: Track sent invitations.
pl: Śledź wysłane zaproszenia.

en: show link
pl: pokaż odnośnik

en: Registration link for @email
pl: Odnośnik do rejestracji dla @email

en: Invited by
pl: Zaproszono przez

en: You can later view the links in the list of your !link.
pl: Listę linków rejestracyjnych możesz zobaczyć w !link.

en: Send invite in email
pl: Wyślij zaproszenie e-mailem

en: Show registration link
pl: Pokaż link rejestracyjny

en: [invite:inviter-raw] has invited you to join [site:name] at [site:url].
    
    To become a member of [site:name], click the link below or paste it into the address bar of your browser.
    
    [invite:join-link]
pl: [invite:inviter-raw] zaprasza Cię do [site:name] na stronie [site:url].
    
    Aby stać się użytkownikiem [site:name],kliknij w link znajdujący się poniżej lub wklej go do przeglądarki.
    
    [invite:join-link]

en: Below is the registration link for the newly created invitation. Give this link to the invitee - he/she will need it to use the invitation and register. | Below are the registration links for the newly created invitations. Give these links to the invitees - they will need them to use their invitations and register.
pl[0]: Poniżej znajduje się odnośnik do rejestracji dla nowo utworzonych zaproszeń. Prześlij ten link zaproszonej osobie aby mogła się zarejestrować.
pl[1]: Poniżej znajdują się odnośniki do rejestracji dla nowo utworzonych zaproszeń. Prześlij ten link zaproszonym osobom aby mogły się zarejestrować.
