Invite (7.x-2.1-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Hide
ps: پټول
