Invite (7.x-2.1-beta2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Pending
sl: Čaka

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sl: Obiskovalci lahko pripravijo račun brez odobritve administratorja.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: details
sl: podrobnosti

en: Hide
sl: Skrij
