Invite (7.x-2.1-beta2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Request new password via e-mail.
da: Bestil ny adgangskode via e-mail.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Pending
da: Løbende

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
da: Disse invitationer er blevet modtaget. Klik på en e-post adresse for at se brugerens profil.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
da: Disse invitationer er ikke modtaget endnu.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
da: Disse invitationer er ikke blevet modtaget indenfor gyldigheds-perioden på @count dage.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
da: Tilstanden <em>slettet</em> betyder at bruger-kontoen er blevet slettet.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
da: Du kan til enhver tid trække såvel gyldige som udløbne invitationer tilbage. Modtagne invitationer kan ikke trækkes tilbage og tæller permanent i dit antal invitationer.

en: New invitation
da: Ny invitation

en: Accepted
da: Modtaget

en: Expired
da: Udløbet

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Invite a friend
da: Inviter en ven

en: User registration option reset to %no_approval.
da: Bruger-registrering sat til %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
da: Besøgende kan oprette konti uden godkendelse

en: Default target role
da: Standard rolle

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
da: Vælg den rolle inviterede brugere vil blive givet når de registreres, for eksempel '<em>autoriseret bruger</em>.

en: Invitation expiry
da: Løbetid for invitationer

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
da: Indstil løbetiden for bruger-invitationer i dage.

en: Role settings
da: Indstillinger for roller

en: @role settings
da: indstillinger for @role

en: Target role
da: Rolle

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
da: Du kan vælge at give inviterede en anden rolle (i tilgift til standard-rollen valgt under generelle indstillinger) når de er blevet inviteret af et medlem af %role.

en: Invitation limit
da: Maximum invitationer

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
da: Tillader at begrænse det samlede antal invitationer medlemmer af %role kan sende.

en: E-mail settings
da: E-post indstillinger

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
da: Angiv standard-emnet for invitationer.

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
da: Brug formen [token] hvis du vil indsætte en makro.

en: Editable subject
da: Redigerbart emne

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
da: Vælg om brugere skal kunne redigere emne-linien.

en: Mail template
da: E-post skabelon

en: Replacement patterns
da: Makroer

en: <em>From</em> e-mail address
da: <em>Fra</em> e-post adresse

en: Choose which e-mail address will be in the From: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
da: Vælg den e-post adresse der skal stå i Fra feltet for invitationer, <em>site</em> eller <em>bruger</em>. <em>Site</em> vil bruge standard e-post-adressen for hjemmesiden mens <em>bruger</em> vil bruge e-post-adressen på brugeren som sender invitationen. Alternativt kan du indstille værdien manuelt under <em>Avanceret</em> nedenfor.

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
da: <em>Reply-To</em> e-post adresse

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
da: Vælg den e-post adresse der skal stå i Svar-Til feltet for invitationer, <em>site</em> eller <em>bruger</em>. <em>Site</em> vil bruge standard e-post-adressen for hjemmesiden mens <em>bruger</em> vil bruge e-post-adressen på brugeren som sender invitationen. Alternativt kan du indstille værdien manuelt under <em>Avanceret</em> nedenfor.

en: Deleted
da: Slettet

en: No invitations available.
da: Ingen invitationer

en: You cannot send more than one invitation.
da: Du kan ikke sende mere end én invitation.

en: details
da: detaljer
