Invite (7.x-2.1-beta2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Site
az: Sayt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Anonymous
az: Anonim

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Role settings
az: Rol parametrləri

en: unlimited
az: limitsiz

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Deleted
az: Silindi

en: Successful
az: Uğurlu

en: Hide
az: Gizlət
