Invite (7.x-2.1-beta1) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Status
be: Статус

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Pending
be: Чакае

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Invite a friend
be: Запрасіць сябра

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
be: Наведвальнікі могуць ствараць рахункі без дазволу адміністратару.

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
be: Абярыце, які статус будзе надавацца запрошаным карыстальнікам па іх рэгістрацыі (напрыклад, <em>аўтэнтыфікаваны карыстальнік</em>).

en: Invitation expiry
be: Тэрмін запрашэння выбег

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
be: Вызначце перыяд дзеяння запрашэнняў (у днях).

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Mail template
be: Шаблон мэйла

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: site
be: сайт

en: inviter
be: той, хто запрашае

en: <strong>Note:</strong> unless these fields are blank, they will override the radio button choices above.
be: <strong>Важная заўвага: </strong> калі гэтыя палі не пустыя, выбар ўгары будзе скасаваны.

en: Invite page customization
be: Наладкі старонкі запрашэнняў

en: Invite page title
be: Загаловак старонкі запрашэнняў

en: The title of the page where users invite friends.
be: Загаловак старонкі, куды карыстальнікі запрашаюць іншых.

en: Deleted
be: Выдалена

en: !user (@email) has joined @site-name!
be: !user (@email) далучыўся да сайта @site-name!

en: details
be: падрабязнасці

en: Joined
be: Далучыўся
