Invite (7.x-2.1-beta1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Request new password via e-mail.
fa: درخواست گذرواژه جدید از طریق پست الکترونیکی.

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Total
fa: مجموع

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Drupal
fa: دروپال

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Pending
fa: معلق

en: Clear
fa: پاک کردن

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
fa: بازدیدکنندگان می‌توانند بدون نیاز به تایید مدیریت، حساب کاربری ایجاد کنند.

en: Role settings
fa: تنظیمات نقش

en: @role settings
fa: تنظیمات @role

en: unlimited
fa: نامحدود

en: E-mail settings
fa: تنظیمات پست الکترونیکی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Successful
fa: موفقیت آمیز

en: details
fa: جزئیات

en: Joined
fa: عضو شده
