Invite (7.x-2.1-beta1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Total
fi: Yhteensä

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Pending
fi: Odottaa

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
fi: Vierailijat voivat luoda käyttäjätilejä ilman ylläpidon hyväksyntää.

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: E-mail settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Successful
fi: Onnistunut

en: details
fi: yksityiskohdat

en: Joined
fi: Liittyi
