Invite (7.x-2.1-beta2) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Created
gl: Creado

en: Site
gl: Sitio

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Pending
gl: Pendente

en: Clear
gl: Limpar

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
gl: Os visitantes poden crear contas novas, e non se precisa aprobación do administrador.

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Deleted
gl: Borrado

en: Invite
gl: Invitar

en: details
gl: detalles

en: Hide
gl: Agochar
