Invite (7.x-2.1-beta2) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Total
hr: Ukupno

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Expires
hr: Ističe

en: Clear
hr: Očisti

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
hr: Posjetitelji mogu otvarati korisničke račune i nije potrebno odobrenje administratora.

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Successful
hr: Uspješno

en: details
hr: detalji

en: Hide
hr: Sakrij

en: Joined
hr: Pridružio se
