Invite (7.x-2.1-beta2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Deleted
jv: Dibusak

en: details
jv: detil

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Joined
jv: Nggabung
