Invite (7.x-2.1-beta2) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Total
lt: Iš viso

en: Created
lt: Sukurta

en: Site
lt: Svetainė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Pending
lt: Laukiama

en: Clear
lt: Išvalyti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje buvo panaudoto prisijungiant prie svetainės. Paspauskite ant el. pašto adreso pateksite į nario paskyrą.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje dar nebuvo priimti.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje nebuvo panaudoti registruojanti svetainei per galiojimo laikotarpį  @coun dienas.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
lt: Būsena <em>pašalinta</em> reiškia, kad nario paskyra buvo pašalinta.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
lt: Bet kuriuo metu jūs galite atsiimti pakvietimą. Priimtų pakvietimų atsiimti negalima.

en: New invitation
lt: Naujas pakvietimas

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Invite a friend
lt: Pakviesti draugą

en: User registration option reset to %no_approval.
lt: Narių registracijos taisyklė nustatyta į %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Default target role
lt: Įprasta tikslo rolė

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
lt: Pasirinkite įprasta tikslo rolę kuriai bus priskirti nauji nariai per registracija. Pvz.: <em></em>.

en: Invitation expiry
lt: Pakvietimo galiojimas

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
lt: Nustatykite pakvietimo galiojimo laiką dienomis.

en: Role settings
lt: Rolių nuostatos

en: @role settings
lt: @role nustatymai

en: Target role
lt: Tikslo rolė

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
lt: Jūs galite pasirinkti ar priskirti pakviestus narius į kitą rolę (papildomai įprasta rolė nustatoma pagrindinių nuostatų skiltyje) kai jie pakviečiami nario kuris yra %role.

en: Invitation limit
lt: Pakvietimų ribos

en: unlimited
lt: neribotas

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
lt: Suteikia galimybę riboti visų pakvietimų kiekį nariams kurie yra %role.

en: E-mail settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
lt: Įveskite pakvietimo laiško  įprasta temą

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Editable subject
lt: Redaguojama tema

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
lt: Pasirinkite ar narys galės keisti temą.

en: Mail template
lt: Laiško šablonas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: <em>From</em> e-mail address
lt: <em>Nuo</em> el. pašto adresas

en: Choose which e-mail address will be in the From: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
lt: Pasirinkite kuris el. pašto adresas bus naudojamas NUO laukelyje: pakvietimo laiško antraštėje ; <em>svetainės</em> ar <em>siuntėjo</em>. <em>Svetainės</em> naudos įprasta svetainės el. pašto adresą, <em>siuntėjo</em> el. pašto adresas bus to kas siunčia pakvietimą. Beto galite nustatyti kitokias reikšmes spausdami <em>platesni nustatymai</em> žemiau.

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
lt: <em>Reply-To</em> el. pašto adresas

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
lt: Pasirinkite kuris el. pašto adresas bus naudojamas Reply-To laukelyje:  pakvietimo laiško antraštėje ; <em>svetainės</em> ar <em>siuntėjo</em>. <em>Svetainės</em> naudos įprasta svetainės el. pašto adresą, <em>siuntėjo</em> el. pašto adresas bus to kas siunčia pakvietimą. Beto galite nustatyti kitokias reikšmes spausdami <em>platesni nustatymai</em> žemiau.

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
lt: Rankinis perrašymas <em>Nuo</em> el. pašto adreso

en: The e-mail address the invitation e-mail is sent from.
lt: El. pašto adresas iš kurio siunčiamas pakvietimas.

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
lt: Rankinis perrašymas <em>Reply-To</em> el. pašto adreso

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
lt: El. pašto adresas kuriams atsakoma.

en: Invite page customization
lt: Pakvietimo puslapio taikymas

en: Invite page title
lt: Pakvietimo puslapio pavadinimas

en: The title of the page where users invite friends.
lt: Pakvietimo puslapio pavadinimas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: No invitations available.
lt: Pakvietimų nėra.

en: Recommend @site-name to:
lt: Rekomenduoti @site-name:

en: Send invite
lt: Siųsti pakvietimą

en: View your invites
lt: Peržiūrėti jūsų pakvietimas

en: Type the subject of the invitation e-mail.
lt: Įveskite pakvietimo laiško temą.

en: You cannot send more than one invitation.
lt: Jums daugiau neleidžiama siųsti pakvietimų.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
lt: Kviečiamasis negalės užsiregistruoti naudodamasis šiuo pakvietimu.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
lt: Ar tikrai norite atsiimti pakvietimą %email?

en: Invitation to %email has been withdrawn.
lt: Pakvietimas %email buvo atsiimtas.

en: The e-mail address of the invited user.
lt: Pakviestojo nario el. pašto adresas.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
lt: Asmeninė žinutė pakviestajam kaip nefiltruotas tekstas. WARNING - raw user input.

en: This invitation has been withdrawn.
lt: Pakvietimas buvo atsiimtas.

en: !user (@email) has joined @site-name!
lt: !user (@email) prisijungė @site-name!

en: You have only 1 invite left. | You have only @count invites left.
lt[0]: Jums liko @count pakvietimas.
lt[1]: Jums liko @count pakvietimai.
lt[2]: Jums liko @count[2] pakvietimų.

en: The entered e-mail address is invalid. Please correct it. | @count entered e-mail addresses are invalid. Please correct them.
lt[0]: Įvestas klaidingas el.pašto adresas. Prašome pataisyti.
lt[1]: Įvesti @count  klaidingi el.pašto adresai. Prašome pataisyti.
lt[2]: Įvesta @count[2]  klaidingų el.pašto adresų. Prašome pataisyti.

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Unsuccessful
lt: Nesėkmingai

en: Top inviters/User rank
lt: Top kvietėjai / nario rangas

en: @user's invite rank
lt: @user pakvietimo rangas

en: Top inviters
lt: Top kvietėjai

en: Number of inviters
lt: Kvietėjų skaičius

en: Show this number of inviters in the Top inviters and User rank blocks.
lt: Rodyti šį skaičių top sąrašo bloke.

en: 1 invite | @count invites
lt[0]: @count pakvietimas
lt[1]: @count pakvietimai
lt[2]: @count[2] pakvietimų

en: Invite
lt: Pakviesti

en: details
lt: smulkiau

en: Hide
lt: Slėpti
