Invite (7.x-2.1-beta2) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Total
lv: Kopā

en: Created
lv: Izveidots

en: Site
lv: Vietne

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Pending
lv: Gaida

en: Clear
lv: Notīrīt

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: New invitation
lv: Jauns ielūgums

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus bez administratora apstiprinājuma.

en: Role settings
lv: Lomu iestatījumi

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Send invite
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: View your invites
lv: Apskatīt Jūsu ielūgumus

en: Invitation to %email has been withdrawn.
lv: Ielūgums e-pastam %email  izdzēsts!

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: details
lv: detaļas

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Invites
lv: Ielūgumi

en: Joined
lv: Pievienojās
