Invite (7.x-2.1-beta2) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Hide
mn: Нуух
