Invite (7.x-2.1-beta1) - en to no translation catalogue (48 entries)

en: Request new password via e-mail.
no: Motta nytt passord på e-post.

en: E-mail
no: E-post

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Subject
no: Emne

en: Cancel
no: Avbryt

en: Search
no: Søk

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Message
no: Melding

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: Total
no: Totalt

en: Created
no: Opprettet

en: To
no: Til

en: From
no: Fra

en: Filter
no: Filtrer

en: Invitations
no: Invitasjoner

en: Expires
no: Utløper

en: Pending
no: Avventer

en: Clear
no: Tøm

en: View user profile.
no: Vis brukerprofil.

en: New invitation
no: Ny invitasjon

en: Accepted
no: Akseptert

en: Expired
no: Utgått

en: Request new password
no: Bestill nytt passord

en: Invite a friend
no: Inviter en venn

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
no: Besøkende kan opprette nye kontoer, og det kreves ingen godkjenning.

en: Role settings
no: Rolleinnstillinger

en: unlimited
no: ubegrenset

en: E-mail settings
no: E-post innstillinger

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: Deleted
no: Slettet

en: No invitations available.
no: Ingen invitasjoner tilgjengelig

en: Recommend @site-name to:
no: Anbefal @site-name til:

en: Send invite
no: Send invitasjon

en: View your invites
no: Vis dine invitasjoner

en: Type the subject of the invitation e-mail.
no: Emne for invitasjons-e-posten.

en: You cannot send more than one invitation.
no: Du kan ikke sende mer enn en invitasjon.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
no: Den inviterte kan ikke lenger registrere seg ved bruk av denne invitasjonen.

en: The e-mail address of the invited user.
no: Mottakers e-post adresse.

en: !user (@email) has joined @site-name!
no: !user (@email) har meldt seg inn på @site-name!

en: The following recipient is already a member: | The following recipients are already members:
no[0]: Følgende mottaker er allerede medlem:
no[1]: Følgende mottakere er allerede medlemmer:

en: Your invitation has been successfully sent. You will be notified when the invitee joins the site. | @count invitations have been successfully sent. You will be notified when any invitee joins the site.
no[0]: Invitasjonen er sendt. Du får en melding når den du inviterte har meldt seg inn.
no[1]: @count invitasjoner er sendt. Du får en melding når noen av de du inviterte har meldt seg inn.

en: Successful
no: Vellykket

en: 1 invite | @count invites
no[0]: 1 invitasjon
no[1]: @count invitasjoner

en: Invite
no: Inviter

en: details
no: detaljer

en: Joined
no: Du er medlem i gruppa
