Invite (7.x-2.1-beta2) - en to nl translation catalogue (116 entries)

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Total
nl: Totaal

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Site
nl: Website

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Remaining
nl: Resterend

en: Expires
nl: Vervalt

en: Pending
nl: In afwachting

en: Clear
nl: Wissen

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
nl: De getoonde uitnodigingen zijn gebruikt om te registreren op deze site. Door op een e-mailadres te klikken komt u op de specifieke profielpagina.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
nl: De uitnodigingen op deze pagina zijn nog niet geaccepteerd.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
nl: De uitnodigingen op deze pagina zijn nog niet gebruikt om op de site te registreren binnen de vervalperiode van @count dagen.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
nl: U kunt op elk moment lopende of verlopen uitnodigingen intrekken. Uitnodigingen die geaccepteerd zijn kunnen niet worden ingetrokken en tellen altijd mee voor de toegewezen uitnodigingen.

en: New invitation
nl: Nieuwe uitnodiging

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Expired
nl: Vervallen

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Invite a friend
nl: Nodig een vriend uit

en: User registration option reset to %no_approval.
nl: Gebruikersregistratie-optie terugzetten naar %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken zonder dat daarvoor toestemming van een beheerder nodig is.

en: Default target role
nl: Standaard doel rol

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
nl: Kies de standaard rol die aan uitgenodigde gebruikers wordt toegekend na registratie. Bijvoorbeeld, <em>geregistreerde gebruiker</em>.

en: Invitation expiry
nl: Afloop uitnodiging

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
nl: Stel de verstrijkingstermijn in voor uitnodigingen (in dagen).

en: Role settings
nl: Rol-instellingen

en: @role settings
nl: @rol instellingen

en: Target role
nl: Doel-rol

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
nl: Het is mogelijk uitgenodigde gebruikers een andere rol (als toevoeging op de algemeen ingestelde standaardrol) toe te kennen wanneer ze zijn uitgenodigd door een lid van %role.

en: Invitation limit
nl: Uitnodigingslimiet

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
nl: Limiteer het totaal aantal uitnodigingen die leden van %role kunnen versturen.

en: E-mail settings
nl: E-mailinstellingen

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
nl: Type het standaard onderwerp voor de uitnodigings-mail.

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
nl: Gebruik de syntax [token] om een vervangingspatroon in te voegen.

en: Editable subject
nl: Bewerkbaar onderwerp

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
nl: Kies of gebruikers het onderwerp mogen aanpassen.

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: <em>From</em> e-mail address
nl: <em>Van</em> e-mailadres

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
nl: <em>Antwoord aan</em> e-mailadres

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
nl: Kies welk e-mailadres het antwoord-aan-e-mailadres wordt: de kop voor verstuurde uitnodigingsemail; <em>site</em> of <em>gastheer</em>. <em>Site</em> gebruikt het standaard e-mailadres van de website, terwijl <em>Uitnodiger</em> het e-mailadres is van de gebruiker die de uitnodiging verstuurt. Als alternatief kunt u deze waarde handmatig instellen door te klikken op <em>geavanceerde instellingen<em> hieronder.

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
nl: Handmatig het <em>Afzender</em> e-mailadres overschrijven.

en: The e-mail address the invitation e-mail is sent from.
nl: Het afzender e-mailadres van de uitnodiging-e-mail.

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
nl: Handmatig het <em>Antwoord aan</em> e-mailadres overschrijven.

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
nl: Het e-mailadres waarnaar u ontvangers wilt laten antwoorden.

en: Invite page customization
nl: Uitnodigingspagina aanpassingen

en: Invite page title
nl: Uitnodigingspagina titel

en: The title of the page where users invite friends.
nl: De titel van de pagina waar gebruikers vrienden uit kunnen nodigen.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Withdraw
nl: Intrekken

en: No invitations available.
nl: Geen uitnodigingen beschikbaar.

en: Recommend @site-name to:
nl: Beveel @site-name aan bij:

en: Send invite
nl: Uitnodiging versturen

en: View your invites
nl: Uw uitnodigingen weergeven

en: Type the subject of the invitation e-mail.
nl: Type het onderwerp van de uitnodigings-mail.

en: You cannot send more than one invitation.
nl: U kunt slechts één uitnodiging versturen.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
nl: De uitgenodigde kan niet meer registreren met behulp van zijn uitnodiging.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
nl: Weet u zeker dat u de uitnodiging aan @email wilt intrekken?

en: Invitation to %email has been withdrawn.
nl: Uitnodiging aan %email is ingetrokken.

en: The e-mail address of the invited user.
nl: Het e-mailadres van de uitgenodigde gebruiker.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
nl: Persoonlijk bericht voor de genodigde als ongefilterde tekst. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: This invitation has been withdrawn.
nl: De uitnodiging is ingetrokken.

en: !user (@email) has joined @site-name!
nl: !user (@email) heeft zich geregistreerd op @site-name!

en: The following recipient is already a member: | The following recipients are already members:
nl[0]: De volgende ontvanger is al geregistreerd:
nl[1]: De volgende ontvangers zijn al geregistreerd:

en: The following recipient has already been invited: | The following recipients have already been invited:
nl[0]: De volgende ontvanger is al uitgenodigd:
nl[1]: De volgende ontvangers zijn al uitgenodigd:

en: You have only 1 invite left. | You have only @count invites left.
nl[0]: U heeft slechts 1 uitnodiging over.
nl[1]: U heeft nog @count uitnodigingen over.

en: The entered e-mail address is invalid. Please correct it. | @count entered e-mail addresses are invalid. Please correct them.
nl[0]: Het ingevoerde e-mailadres is niet geldig.
nl[1]: @count ingevoerder e-mailadressen zijn niet geldig.

en: Successful
nl: Succesvol

en: Unsuccessful
nl: Niet succesvol

en: Top inviters
nl: Top uitnodigers

en: Number of inviters
nl: Aantal uitnodigers

en: Show this number of inviters in the Top inviters and User rank blocks.
nl: Toon dit aantal uitnodigers in de 'Top uitnodigers' en Gebruikersrang blokken.

en: 1 invite | @count invites
nl[0]: 1 uitnodiging
nl[1]: @count uitnodigingen

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Cancel User Accounts
nl: Gebruikersprofielen beëindigen

en: Allows your users to terminate user accounts by withdrawing their invitation. WARNING - This module is put into effect when you enable it.
nl: Sta gebruikers toe om gebruikersprofielen te beëindigen door uitnodigingen in te trekken. WAARSCHUWING - deze module is direct in werking als hij is ingeschakeld.

en: Invite Statistics
nl: Uitnodigingsstatistieken

en: Displays some statistics about sent invitations.
nl: Statistieken over verstuurde uitnodigingen weergeven.

en: Resend invitation
nl: Uitnodiging opnieuw versturen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Invites
nl: Uitnodigingen

en: Joined
nl: Lid geworden

en: resend
nl: opnieuw versturen

en: No invitees found.
nl: Geen genodigden gevonden.

en: No inviters found.
nl: Geen uitnodigers gevonden.

en: Find an invited user
nl: Vind een uitgenodigde gebruiker

en: Withdrawn
nl: Ingetrokken

en: withdraw
nl: intrekken

en: The user name of the inviter.
nl: De gebruikersnaam van de uitnodiger.

en: The user name of the inviter. WARNING - raw user input.
nl: De gebruikersnaam van de gastheer. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The personal message for the invitee.
nl: Persoonlijk bericht voor de genodigde.

en: The link to the registration page, including the invitation code.
nl: Link naar de registratiepagina met de uitnodigingscode.

en: Invitees of @name
nl: Genodigden van @name

en: You have 1 invite remaining. | You have @count invites remaining.
nl[0]: U heeft 1 uitnodiging over.
nl[1]: U heeft @count uitnodigingen over.

en: 1 invite remaining | @count invites remaining
nl[0]: 1 uitnodiging over
nl[1]: @count uitnodigingen over

en: Path to registration page
nl: Pad naar registratiepagina

en: Enter the e-mail address of the person you would like to invite. | Enter the e-mail addresses of the persons you would like to invite. To specify multiple recipients, enter one e-mail address per line or separate each address with a comma.
nl[0]: Voer het e-mailadres in van de persoon die u wilt uitnodigen.
nl[1]: Voer de e-mailadressen in van de personen die u wilt uitnodigen. Om verschillende ontvangers te scheiden, voert u één adres per regel in, of gebruikt u een komma na elk e-mailadres.

en: Require administrator approval for invitees
nl: Goedkeuring van de beheerder bij uitnodigingen is vereist

en: Accounts that have been created with an invitation will require administrator approval.
nl: Accounts die zijn aangemaakt via een uitnodiging dienen via de beheerder goedgekeurd te worden.

en: Show inviter on user profile
nl: Laat de persoon die de uitnodiging heeft gestuurd op de profielpagina zien

en: Invited by
nl: Uitgenodigd door

en: Registration link
nl: Registratielink

en: Show registration link
nl: Registratielink weergeven
