Invite (7.x-2.1-beta1) - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Total
sk: Celkom

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Invitations
sk: Pozvánky

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Expires
sk: Vyprší

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
sk: Pozvánky zobrazené na tejto stránke boli použité na registráciu. Kliknutiím na e-mail sa presuniete na stránku s používateľským profilom.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
sk: Pozvánky zobrazené na tejto stránke ešte neboli prijaté.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
sk: Na tejto stránke sú zobrazené pozvánky, ktoré neboli použité na registráciu po dobu @count dní.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
sk: Stav <em>zmazané</em> znamená, že bol používateľský účet zrušený.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
sk: Čakajúce alebo vypršané pozvánky môžete kedykoľvek odstrániť. Prijaté pozvánky už nemôžu byť odstránené a zostávajú natrvalo priradené k vášmu zoznamu pozvánok.

en: New invitation
sk: Nová pozvánka

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Expired
sk: Vypršané

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Invite a friend
sk: Pozvať priateľa

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sk: Návštevníci môžu vytvárať účty a nie je potrebné schválenie administrátorom.

en: Default target role
sk: Predvolená cieľová kategória používateľov

en: Invitation expiry
sk: Vypršanie pozvánky

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
sk: Nastavuje dobu vypršania platnosti pre pozvánky používateľov, v dňoch.

en: Role settings
sk: Nastavenia kategórií používateľov

en: @role settings
sk: Nastavenia pre kategóriu používateľov @role

en: Target role
sk: Cieľová kategória používateľov

en: Invitation limit
sk: Obmedzenie počtu pozvánok

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: E-mail settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
sk: Ak chcete vložiť náhradový vzor, použite syntax [token].

en: Editable subject
sk: Upraviteľný predmet

en: Mail template
sk: Šablóna e-mailu

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: <em>From</em> e-mail address
sk: E-mail adresa pre <em>Od</em>

en: site
sk: webstránka

en: inviter
sk: pozývateľ

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
sk: E-mail adresa pre <em>Odpovedať na</em>

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
sk: Manuálne nahradiť e-mailovú adresu pre <em>Od</em>

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
sk: Manuálne nahradiť e-mailovú adresu pre <em>Odpovedať na</em>

en: Invite page customization
sk: Prispôsobenie stránky s pozvánkou

en: Invite page title
sk: Nadpis stránky s pozvánkou

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Withdraw
sk: Odobrať

en: No invitations available.
sk: Žiadne dostupné pozvánky.

en: Recommend @site-name to:
sk: Odporučiť @site-name pre:

en: Send invite
sk: Poslať pozvánku

en: View your invites
sk: Zobraziť vaše pozvánky

en: Type the subject of the invitation e-mail.
sk: Napíšte predmet pozývacieho e-mailu.

en: !user (@email) has joined @site-name!
sk: !user (@email) sa pripojil(a) k @site-name!

en: Successful
sk: Úspešné

en: details
sk: podrobnosti

en: Invites
sk: Pozvánky

en: Joined
sk: Členom od

en: Find an invited user
sk: Nájsť pozvaného používateľa

en: withdraw
sk: odobrať
