Invite (7.x-2.1-beta1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: E-mail
sv: E-post

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Total
sv: Totalt

en: Created
sv: Skapad

en: Re:
sv: Sv:

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Remaining
sv: Återstående

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Pending
sv: Väntar på

en: Clear
sv: Rensa

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sv: Besökare kan skapa nya användarkonton utan godkännande från en administratör.

en: Role settings
sv: Inställningar för roller

en: unlimited
sv: obegränsad

en: E-mail settings
sv: Inställningar för e-post

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
sv: Använd syntax [ersättningstecken] om du vill infoga ett ersättningsmönster.

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: site
sv: webbplats

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Successful
sv: Lyckades

en: Invite
sv: Bjud in

en: details
sv: detaljer

en: Joined
sv: Medlem
