Invite (7.x-2.1-beta2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
th: ผู้ชมสามารถสร้างบัญชีผู้ใช้ได้เองโดยไม่ต้องรออนุมัติ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: details
th: รายละเอียด

en: Hide
th: ซ่อน
