Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.
