Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
