Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
eo: <em>Respondu-Al</em> retpoŝtadreso

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Create @name
eo: Verku @name

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.
