Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: expired
hr: istekao

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The date the node was most recently updated.
hr: Nadnevak posljednjeg osvježenja unosa.
