Invite (7.x-4.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
